Start Aktualności sportowe IX Wrześniowy Pieszy Rajd Pamięci
IX Wrześniowy Pieszy Rajd Pamięci Drukuj Email

W sobotę, 10 września 2016 r., po raz kolejny odbył się Wrześniowy Pieszy Rajd Pamięci. Tuż przed godziną 10:00 wszyscy uczestnicy byli gotowi do startu. W rywalizacji wzięło udział 27 drużyn trzyosobowych w 5 kategoriach: służby mundurowe, seniorzy, open, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Nasze Gimnazjum reprezentowała jedna drużyna w składzie: Karol Gotowiec, Luiza Srebrnik i Ada Figura pod opieką Daniela Kęsaka. Na trasie która była do pokonania znajdowały się dwa punkty kontrolne. Na których trzeba było odpowiedzieć na dwa zestawy 5 pytań. Nasza drużyna zdobyła 9 na 10 punktów dzięki temu wynikowi uplasowaliśmy się na 1 miejscu w swojej kategorii. Gratulujemy wiedzy naszym uczniom i życzymy sobie powtórki za ROK!


Zobacz większe... Zobacz większe...
Zobacz większe... Zobacz większe...